Wedstrijdploegen 2010


Eerstejaars ploegen

Development Groepen

Talent Centers

Skiffeurs/Skiffeuses

Eerstejaars ploegen

Eerstejaars Zwaar

8+

  • Remon Meyer
  • Job Bakker
  • Daan Weijer
  • Joost van Andel
  • Wim-Jan Dannijs
  • Jeroen van der Kall
  • Tim van Dijk
  • Willem van der Nat
  • Thijs Stor
  • Youri Poelemeijer

Cox

  • Sanne Rombouts

Coaches

  • Lars Veul
  • Judica Wansink
  • Hillie Heinsbroek
  • Carlo Visser
  • Erik Landman

Boot

  • Olympus

Eerstejaars Licht

4+

  • Pepijn Schreurs
  • Trond Husby
  • Mark Michielen
  • Thomas Eykelhoff
  • res. Jan Pieter van Straten

Cox

  • Mireille Vonk

Coaches

  • Wanda Konijn
  • Dennis Ploegmakers
  • Roel Zwaard
  • Erik Landman

Boot

  • De Zwerver

 

Eerstejaars Dames

8+

  • Sofie Leenders
  • Birgit Yegulalp
  • Ilse Boing
  • Lieke Brugman
  • Marit Bulder
  • Nicole Kerklaan
  • Sanne Duinkerken
  • Daphne van Leeuwen

Cox

  • Baukje Hooghiemstra

Coaches

  • Maarten van den Akker
  • Sietse van der Werf
  • Nienke Wind
  • Erik Landman

Boot

  • Jan Upmeyer

Development Groepen

Development Groep Zwaar

  • Bart Kroes
  • Bart Heemskerk
  • Jorrit Stein
  • Ger Strampel
  • Jeffrey van Noortwijk

Coach

  • Rolf Soldaat
  • Ruud Bergshoeff

Boten

  • AMG (4-)
  • Complete Oarsman (2-)
  • Lola Zwaar (2-)

Development Groep Licht

  • Alexander Klaver
  • Joost Rusche
  • Michiel Huisman
  • Bart Ruigrok
  • Gil Raven

Coaches

  • Jorien Vlaanderen
  • Leendert Ullersma
  • Tom Sieverding

Boot

  • Rita de Jong (4-)

Development Groep Dames

  • Sanne de Fijter
  • Mirte Balke
  • Tessa Trap
  • Hannah van Buggenum
  • Annebel de Keijzer
  • Claar van Houtum

Coaches

  • Micha Schimmel
  • Michiel Maas
  • Pepijn Paanen

Boot

  • Zondagskind (4-)
  • Willem Hendrik (2-)

Talent Centers

Okeanos Talent Center Zwaar

  • Jan-Erik Freund
  • Thijs Bosgoed
  • Ramon Vogelzang
  • Mechiel Versluis
  • Mathijs Ardesch
  • Frederik Broekhuijsen

Cox

  • Ae-Ri Noort

Coaches

  • Geert-Jan Derksen

Boten

  • Taede Sminia (4-)
  • Florence Pijpers-Drenth (2-)
  • Venus (2-)
  • Vrije Universiteit (1x)
  • Vurore (1x)
  • Nico Rienks (1x)

Okeanos Talent Center Licht

  • Mark Rottier
  • Peter Kromdijk

Cox

  • Michiel Maas

Coach

  • Rob Jonkman

Boot

  • Syracuse (2-)

website:
www.lichtepikken.nl

Skiffeurs/Skiffeuses

Skiffeur Licht

  • Robin Kraak

Coach

  • Jorien Vlaanderen
  • Leendert Ullersma

Boot

  • Zephyros

Skiffeur Zwaar

  • Roel Braas

Coach

  • Leendert Hageman

Boot

  • Griffioen

websites:
www.roelbraas.nl
www.lhageman.nl

Skiffeuse Licht

  • Annelies Labots

Coach

  • Pepijn Paanen

Boot

  • Ippon

Skiffeuse Licht

  • Lotte Terwindt

Coaches

  • Martijn van Rossum
  • Annerien Tavenier
  • Pepijn Paanen

Boot

  • Principessa

Skiffeuse Licht

  • Martine van der Herberg

Coaches

  • Martijn van Rossum
  • Annerien Tavenier
  • Pepijn Paanen

Boot

  • Boompje

Skiffeuse

  • Rianne Schoo

Coaches

  • Martijn van Rossum
  • Annerien Tavenier
  • Pepijn Paanen

Boot

  • Vrije Universiteit

Skiffeuse

  • Kristel Kooij

Coaches

  • Martijn van Rossum
  • Annerien Tavenier
  • Pepijn Paanen

Boot

  • Lago Idroscala

 

Aanvullingen mailen naar de wedstrijdcommissaris