Records

De regels omtrent de recordlijst zijn de volgende:

  • Een Okeanos-ploeg is een ploeg met louter Okeaniden.
  • Een combinatieploeg is een ploeg met minstens 1 Okeanied en minstens 1 niet-Okeanied.
  • Indien een tijd getrokken in een lager veld sneller is dan de snelst bekende tijd in een hoger veld, dan zal het record voor beide tellen.
  • Records voor lichte velden gelden alleen indien de ploeg daadwerkelijk voor de betreffende wedstrijd is ingewogen.
  • Indien een tijd in een licht veld sneller is dan die in het open veld, zullen beide tijden apart worden genoteerd.

 

Bijgewerkt t/m 31/12/2013

Senioren A records

Okeanos ploegen
Veld Namen Wedstrijd Jaar Tijd
SA 8+ Zwaar 2007: Thijs Bosgoed, Mechiel Versluis, Frederik Broekhuijsen, Sietse van der Werf, Rens Alders, Wijnand Mulder, Derk Hoekert, Maarten van den Akker, st: Ae-Ri Noort NSRF 2007 5:46.18
LSA 8+ Licht '09: Tom Hardam, Cornel Bruhl, Alexander Klaver, Timo Boon, Michiel Huisman, Gil Raven, Rommert Bergshoeff, Joost Rusche, st. Daniëlle Weij NSRF 2009 5:57.69
DSA 8+ Damesch 2013: Hanneke Wind, Fenna Wust, Amber von Gerhardt, Nicole Kerklaan, Sanne Douma, Marlies Kempen, Dafne de Boer, Jocelyn Spruit, st: Baukje Hooghiemstra Koninklijke 2013 6:30.85
LDSA 8+        
SA 4x        
LSA 4x        
DSA 4x        
SA 4- Willem Sprokholt, Frederik Broekhuijsen, Mechiel Versluis, Boris le Feber Hollandia 2008 6:12.27
LSA 4- Josse Braakman, JP van Straten, Luuk Janssens, Peter Florijn Koninklijke 2013 6:10.61
DSA 4- Kristel Kooij, Kelly Teeven, Rianne Schoo, Kim Kroon NSRF 2009 6:54.64
LDSA 4-        
SA 4+ Willem-Jan de Graaf, Maarten van den Beld, Martijn van Rossum, Remco van Dijk, S: Ellen Spierings ARB 2005 6:26.48
LSA 4+ Sander Fortanier, Eelco Meenhorst, Feike Loots, Maarten Slokker, S: Roos Nauta ARB 1997 6:36.60
DSA 4+ Jocelyn Spruit, Hanneke Wind, Saskia Kleij, Sofie Leenders, S: Ae-Ri Noort NSRF 2014 7:22.69
SA 2x Nico Rienks, Henk Jan Zwolle Wenen 1991 6:06.53
LSA 2x Theo Nieuweboer, Winfield Vichy 1985 6:22.84
DSA 2x Rita de Jong, ??? Randstad 1992 7:02.58
LDSA 2x Amber von Gerhardt, Fenna Wust NSRF 2014 07:38.20
SA 2- Mathijs Ardesch, Bart Kroes ARB 2010 6:40.27
LSA 2- Dennis Grimbergen, Joop Scherpenzeel NK 1997 6:45.38
DSA 2- Helen Tanger, Froukje Wegman Sevilla 2002 7:17.
LDSA 2-        
SA 2+ Boris le Feber, Roel Braas, St: Michiel Maas Okeanos / NSRF Slotwedstrijden 2007 7:24.06
SA 1x Roel Braas Amsterdam, WK 2014 6:43.96
LSA 1x Rinze Krol Luzern 1999 7:04.50
DSA 1x Annelies Labots  Westelijke 2012 7:47.66
LDSA 1x Annelies Labots ARB 2007 7:50.76

 

 

Combinatie ploegen
Veld Namen Wedstrijd Jaar Tijd
SA 8+ Geert-Jan Derksen, Nico Rienks (Willem III), Adri Middag (Nereus), Derk Fontein (Willem III), Niels van der Zwan (Willem III), Stephan van Dongen (Willem III), Gijs Kind (Proteus Eretes), Joeri van Leeuwen (Orca), Merijn van Ooijen (Orca) WK 1999 5:22.80
LSA 8+ Sem Alberga (Skadi), Gerard Harenberg (Skadi), Marshall Godschalk (Proteus Eretes), Peter Kooren (Proteus Eretes), Kaspar van den Brink (Aegir), Jaap Schouten (Njord), Marten Bosma (Nereus), Roeland Lievens (Proteus Eretes) st: Michiel Maas WK Eton 2006 5:41.69
DSA 8+ Femke Dekker (Nereus), Nienke Dekkers (Skoll), Nienke Hommes (Skoll), Hurnet Dekkers (Skoll), Annemarieke van Rumpt (Phocas), Laura Posthuma (Nereus), Annemiek de Haan (Skoll), Helen Tanger, st: Ester Workel (Willem III) WK Gifu 2005 5:59.61
LDSA 8+ Okeanos/Ric   1987 6:58.18
SA 4x Okeanos/Die Leythe/Nereus   1986 5:43.47
LSA 4x Rinze Krol, Joost Kolman (Skoll), Paul Koper (Nereus), Bart Breuk (Amstel) Duisburg 1996 5:57.58
DSA 4x Rita de Jong/Orca/Nereus/Hunze Koninklijke 1993 6:30.15
SA 4- Boaz Meylink (Nereus), Mechiel Versluis, Olivier Siegelaar (Laga), Robert Lucken (Nereus) Koninklijke 2014 5:43.37
LSA 4- Daniel van de Berg (Nereus), Mathijs Withagen (Nereus), Tim Kok, Pim van Diemen (Nereus) ARB 2016 6:02.11
DSA 4- Seada van den Herik, Gyas, Viking Duisburg 1994 6:27.92
LDSA 4- Marit van Eupen, Willem III, Orca, Ric Koninklijke 1994 6:59.72
SA 4+ Erik Landman, Rutger Hartong (Nereus), Koen van der Kooij, Geert-Jan Derksen, st:Mai Thieme (Nereus) ARB NK 2003 6:15.53
LSA 4+ Joris Kluivers, Anders Kok (De Amstel), Frans Slats, Micha Schimmel, st: Danielle Weij NSRF 2005 6:45.63
DSA 4+ Maaike Amsen, Lotte Terwindt, Willemijn Pas, Anna Bertling (Laga), st: Helen Kearney ARB 2007 7:25.84
SA 2x Jan-Erik Freund, Freek Robbers (Nereus) Koninklijke 2013 6:22.74
LSA 2x Theo Nieuweboer, Maarten van der Linden(Willem III) Koninklijke 1994 6:23.35
DSA 2x Froukje Wegman, Femke Dekker (Nereus) Holland Beker 2003 6:52.37
LDSA 2x Okeanos/Willem III

 

1994 7:23.35
SA 2- Roel Braas, Mitchell Steenman (Skadi) Varese WC 2 2015 6:22.40
LSA 2- Mark Rottier, Ivan Vukcevic (Nereus) Koninklijke Hollandbeker 2008 6:40.10
DSA 2- Heleen Boers, Aletta Jorritsma (Nereus) Koninklijke 2014 7:05.79
LDSA 2- Okeanos/Proteus Koninklijke 1995 8:46.28
SA 2+ Geert-Jan Derksen, Adri Middag (Nereus), Merijn van Ooijen (Orca) ARB 2000 7:06.89
DSA 2+ Kristel Kooij, Ellen Maas (Skoll), Baukje Hooghiemstra NSRF 2012 8.21.80

Senioren B records

Okeanos ploegen

Veld Namen Wedstrijd Jaar Tijd
SB 8+

 

 

 

 

LSB 8+

Licht '09: Tom Hardam, Cornel Bruhl, Alexander Klaver, Timo Boon, Michiel Huisman, Gil Raven, Rommert Bergshoeff, Joost Rusche, st. Daniëlle Weij

NSRF

2009

5:57.69

DSB 8+

 

 

 

 

SB 4x

 

 

 

 

LSB 4x

 

 

 

 

DSB 4x

 

 

 

 

SB 4- Boris le Feber, Mechiel Versluis, Teun Kraaij, Willem Sprokholt Gent Spring Regatta 2008 6:36.16

 

LSB 4-

 

 

 

 

DSB 4-

 

 

 

 

SB 4+

 

 

 

 

LSB 4+

 

 

 

 

DSB 4+

 

 

 

 

SB 2x

 

 

 

 

LSB 2x

 

 

 

 

DSB 2x

 

 

 

 

LDSB 2x

 

 

 

 

SB 2- Mathieu Essenberg, Pepijn Paanen ARB 1994 6:58.04
LSB 2-

Bram Verhulst, Boris Wolbink

Damen Raceroei Regatta

2016

7:15.92

DSB 2- Jocelyn Spruit, Hanneke Wind Koninklijke 2014 7:35.72
LDSB 2-

 

 

 

 

SB 1x Roel Braas SB WK Racice 2009 6:54.13
LSB 1x Mathijs Hofmijster NSRF 1999 7:21.60
DSB 1x

 

Koninklijke 1998 7:55.32
LDSB 1x Hilde Oorsprong Martini/NK 2005 8:23.05

 

Combinatie ploegen

Veld Namen Wedstrijd Jaar Tijd
SB 8+ Jan-Erik Freund (Okeanos), Tim Christian de Visser (Orca), Boudewijn Roëll (Asopos), Peter van Schie (Nereus), Jochem Beetsma (Orca), Frank van der Ploeg (Nereus), Govert Viergever (Nereus), Bob van Velsen (Nereus), st: Marc Hummelink (Theta) Westelijke 2010 5:35.29
LSB 8+

 

 

 

 

DSB 8+

 

 

 

 

SB 4x

 

 

 

 

LSB 4x Okeanos, Hunze, Phocas, Laak

 

1989 6:09.78
DSB 4x

 

 

 

 

SB 4- Erik Landman, Arjen Vollebregt, Evert Groen (Skoll), Joost van der Heyden (Skoll) NK 1997 6:11.71
LSB 4-

 

 

 

 

DSB 4-

 

 

 

 

SB 4+ Okeanos/Euros Koninklijke 1994 6:25.45
LSB 4+

 

 

 

 

DSB 4+

 

 

 

 

SB 2x

 

 

 

 

LSB 2x

 

 

 

 

DSB 2x Okeanos/Njord Koninklijke 1998 7:28.50
LDSB 2x Okeanos/Ric NK 1995 7:29.44
SB 2-

 

 

 

 

LSB 2- Jildert Huitema, Jaap Schouten (de Laak) Hollandia / NK 2002  7.35.09
DSB 2- Leanne Schmidt, Francisca Kiezebrink (RIC) Martini/NK 2005 7:56.58
LDSB 2-

 

 

 

 

Overgangs records

Okeanos ploegen

Veld Namen Wedstrijd Jaar Tijd
O 8+ Zwaar '93 NSRF 1993 5:52.40
LO 8+ Licht '09: Tom Hardam, Cornel Bruhl, Alexander Klaver, Timo Boon, Michiel Huisman, Gil Raven, Rommert Bergshoeff, Joost Rusche, st. Daniëlle Weij NSRF 2009 5:57.69
DO 8+ Damesch 2000: Lenneke Ouwehand, Liselotte Timmermans, Lonneke de Meijer, Maaike Verhaar, Martine Drogendijk, Sandra Bruin, Saskia de Mol, Theresa Guhr, Binh Thang (st) ARB 2000 6:38.07
O 4x

 

 

 

 

LO 4x

 

 

 

 

DO 4x

 

 

 

 

O 4- Willem Sprokholt, Frederik Broekhuijsen, Mechiel Versluis, Boris le Feber Hollandia 2008 6:12.27
LO 4- Gil Raven, Alexander Klaver, Michiel Huisman, Joost Rusche Westelijke 2010 6:19.86
DO 4- Kristel Kooij, Kelly Teeven, Rianne Schoo, Kim Kroon NSRF 2009 6:54.64
O 4+ Willem-Jan de Graaf, Maarten van den Beld, Martijn van Rossum, Remco van Dijk, S: Ellen Spierings ARB 2005 6:26.48
LO 4+ Sander Fortanier, Eelco Meenhorst, Feike Loots, Maarten Slokker, S: Roos Nauta ARB 1997 6:36.60
DO 4+ Jocelyn Spruit, Hanneke Wind, Saskia Kleij, Sofie Leenders, S: Ae-Ri Noort NSRF 2014 7:22.69
O 2x

 

 

 

 

LO 2x

 

 

 

 

DO 2x

 

ARB 1996 7:47.62
LDO 2x Amber von Gerhardt, Fenna Wust NSRF 2014 07:38.20
O 2- Mathijs Ardesch, Bart Kroes NSRF 2010 6:40.27
LO 2- JP van Straten, Niels le Cointre NSRF 2014 6:55.02
DO 2- Jocelyn Spruit, Hanneke Wind NSRF 2014 7:30.59
LDO 2-

 

 

 

 

O 2+ Barry Beentjes, Jan de Geus, st: Michiel Maas NSRF 2005 7:44.40
O 1x Adriaan Koster NSRF 2000 7:10.96
LO 1x Mark Rottier ZRB 2011 7:15.56
DO 1x Francisca Kiezebrink ZRB 2006 7.55.60
LDO 1x Lenneke Ouwehand ZRB 2003 7.56.87

Combinatie ploegen

Veld Namen Wedstrijd Jaar Tijd
O 8+ Okeanos: Wouter Koomen, Frans van Kreuningen, Jelle van de Berg, Merijn de Jong; Nereus: Wouter Boxsem, Bas van de Sande, Gabriel Molinari, Arjen Vreeke; S:Anne-Karine Arentshorst

ARB/NK

2003

6:03.87 

LO 8+ Okeanos/Triton
 
NSRF 1993 6:02.83
DO 8+ Leonie Flach, Mariet Martens, Judith van Heel, Barbara ten Brink, Helen Tanger, Marieke Elshout, Froukje Wegman (Skoll), Hester Gietema (Orca)
 
NSRF 1999 6:32.26
O 4x

 

 

 

 

LO 4x

 

 

 

 

DO 4x

 

 

 

 

O 4- Boris le Feber, Frederik Broekhuijsen, Nanne Sluis (Gyas), Thijs Bosgoed Martini 2008 6:13.19
LO 4- Josse Braakman, Peter Stok (Triton), Luuk Janssens, Peter Florijn Koninklijke 2012 6:18:43
DO 4- Barbara ten Brink, Helen Tanger, Froukje Wegman (Skoll), Hester Gietema (Orca) NSRF 1999 6:55.57
O 4+ Remon Meyer, Coen de Joncheere (Laga), Joost van Andel, Tom van Breukelen (Laga), St: Baukje Hooghiemstra NSRF 2011 6:38.70
LO 4+ Joris Kluivers, Anders Kok (De Amstel), Frans Slats, Micha Schimmel, st: Danielle Weij NSRF 2005 6:45.63
DO 4+ Maaike Amsen, Lotte Terwindt, Willemijn Pas, Anna Bertling (Laga), S: Helen Kearney ARB 2007 7:25.84
O 2x Adriaan Koster, Tamar Dobbelstein (ZZV) NSRF 2000 6:44.28
LO 2x Mathijs Hofmijster, Pieter Groen (Skadi) NSRF 1999 6:47.50
DO 2x Okeanos/Njord ARB 1998 7:33.92
LDO 2x Okeanos/Saurus ARB 1997 7:24.33
O 2-

 

 

 

 

LO 2- Okeanos/Nereus Randstad 1998 7:40.15
DO 2- Leanne Schmidt, Francisca Kiezebrink (RIC) NSRF 2005 7:41.84
LDO 2-

 

 

 

 

 

Nieuwelingen records

Okeanos ploegen

Veld Namen Wedstrijd Jaar Tijd
N 8+ Zwaar '97: Maarten-Friso Ruinemans, Dave Beentjes, Geert-Jan Derksen, Koen van der Kooij, Lars Bakker, Riemer Smink, Renger Lammers, Martijn Burger, st: Hetty Attema ARB 1997 5:53.25
LN 8+ Licht '09: Tom Hardam, Cornel Bruhl, Alexander Klaver, Timo Boon, Michiel Huisman, Gil Raven, Rommert Bergshoeff, Joost Rusche, st. Daniëlle Weij NSRF 2009 5:57.69
DN 8+ Damesch 2000: Lenneke Ouwehand, Liselotte Timmermans, Lonneke de Meijer, Maaike Verhaar, Martine Drogendijk, Sandra Bruin, Saskia de Mol, Theresa Guhr, Binh Thang (st) ARB 2000 6.38.09
N 4- Ramon Vogelzang, Aart Goossens, Martijn Veling, Frits Eggink Westelijke 2011 6:16.05
LN 4-

Gil Raven, Michiel Huisman, Alexander Klaver, Joost Rusche

Westelijke 2010 6:19.86
DN 4-

Saskia Kleij, Lisanne Dercksen, Esmee Timmers, Caitlin van Essen

Westelijke 2015 7:04.72
N 4+ Maarten van den Akker, Sietse van der Werf, Mark Kroese, Geert Heuterman, st: Michelle de Groot Hollandia 2008 6.36.88
LN 4+ Sander Fortanier, Eelco Meenhorst, Feike Loots, Maarten Slokker, S: Roos Nauta ARB 1997 6:36.60
DN 4+

Lea Smink, Menje Almekinders, Kristel Kooij, Annerien Tavenier, st: Danielle Weij

Martini 2008 7:24.32
N 2x

 

 

 

 

LN 2x Thijs Schouten, Niels le Cointre NSRF 2013 7:42.41
DN 2x

 

ARB 1998 7:42.58
LDN 2x Amber von Gerhardt, Fenna Wust NSRF 2014 07:38.20
N 2- Rick van den Herik, Ruben Houkes NSRF 2015 6:54.35
LN 2- Kerwin Kouw, Rik Veenstra NSRF 2016 7:03.66
DN 2- Saskia Kleij, Annemijn van Andel NSRF Slotwedstrijden 2015 7:51.22
N 2+ Remco Breebaart, John Onneweer, st: Merel Kok NSRF 2014 7:37.37
LN 2+ Thomas van der Wardt, Tim Kok, st: Merel Kok NSRF 2015 7:47.30
N 1x Bastiaan Collette

 

NSRF 2015 7:15.72
LN 1x Mark Rottier ZRB 2011 7:15.56
DN 1x Francisca Kiezebrink ZRB 2006 7.55.60
LDN 1x Lotte Terwindt NSRF 2009 8:06.31

Combinatie ploegen

Veld Namen Wedstrijd Jaar Tijd
N 8+ Okeanos: Wouter Koomen, Frans van Kreuningen, Jelle van de Berg, Merijn de Jong; Nereus: Wouter Boxsem, Bas van de Sande, Gabriel Molinari, Arjen Vreeke; S:Anne-Karine Arentshorst

ARB/NK

2003

6:03.87

LN 8+ Martijn Bot, Joep Kamphuis, Novan Pavlovic, Bram Warmenhoven, Zoran Gavric (Njord), Ewoud Havermans (Njord), Kees Luykx (Njord), Jaap Mannaerts (Njord), st: Maaike Arwert ARB 1998 6:04.69
DN 8+  

 

 

 

LN 4- Okke Koel (Orca), Tom Ogink (Orca), Thomas van der Wardt, Tim Kok Damen 2015 6:23.64
N 4+ Remon Meyer, Coen de Joncheere (Laga), Joost van Andel, Tom van Breukelen (Laga), St: Baukje Hooghiemstra NSRF 2011 6:38.70
LN 4+ Joris Kluivers, Jochem Niezen, Anders Kok (De Amstel), Mark Kroese, st: Danielle Weij NSRF 2005 6:47.99
DN 4+ Maaike Amsen, Lotte Terwindt, Willemijn Pas, Anna Bertling (Laga), S: Helen Kearney ARB 2007 7:25.84
N 2x Okeanos/Skoll NSRF 2000 6:41.71
LN 2x Peter Tjeerdsma/Arief Arief (Indonesia) NSRF 2012 6:57.54
DN 2x Okeanos/Skoll Randstad 1993 7:45.43
LDN 2x

 

 

 

 

N 2- Mathijs Ardesch (Boreas), Kilian Yntema NSRF 2008 7:02.71
LN 2- Thijs Homveld, Vidar NSRF 2003 8.37.01
DN 2- Okeanos/Orca      

Beginnelingen records

Okeanos ploegen

Veld Namen Wedstrijd Jaar Tijd
B 8+ Zwaar '10: Job Bakker, Remon Meyer, Willem van der Nat, Joost van Andel, Wim-Jan Dannijs, Youri Poelemeijer, Tim van Dijk, Thijs Stor, st: Sanne Rombouts Westelijke 2010 6:00.50
LB 8+

Licht '17: Rob van der Hoorn, Menno Vroegindeweij, Rik van Dijk, Jaap de Knegt, Diede van den Broek, Govert Dwarshuis, Pim Wessels, Mark Wessels, st: Anne-wil Vincent

ARB 2017 6:06.50
DB 8+ Damesch '14: Caitlin van Essen, Savannah Schaap, Lisanne Dercksen, Esmee Timmers, Laura Zielman, Saskia Kleij, Annemijn van Andel, Maaike Cortjens, st. Charissa Piccolo Hollandia 2014 6:44.42
B 4+ Christiaan Tuijl, Jordi Halbesma, Eric Storms, Kees Ketting, st: Heleen Labuschagne NSRF 2014 6:43.83
LB 4+ Licht '16: Jorik Spijkerman, Mathijs Oggel, Thei Steenvoorden, Sam Rijkers St: Sophie Louise Buys ZRB 2016 6:52.03
DB 4+ Annerien Tavenier, Menje Almekinders, Lea Smink, Kristel Kooij, S: Danielle Weij Varsity 2008 7:39.59
B 2x

 

NSRF 1995 8:17.17
LB 2x

 

 

 

 

DB 2x

 

ARB 1996 8:16.57
LDB 2x

 

 

 

 

B 1x

Jurgen Toennaer

NSRF 2017 7:19.03
LB 1x Thijs Schouten

 

ARB 2016 7:21.13
DB 1x Merel l'Ami NSRF 2014 8:13.39
LDB 1x Aline Baggio ZRB 2005 8:18.32

Combinatie ploegen

Veld Namen Wedstrijd Jaar Tijd
B 8+ Okeanos: Bastiaan Collette, John Onneweer, Maarten Cornelissen, Rimbert Vahle, Floor Melman, Patrick Zijlstra, Nicolaas Woudenberg (Willem 3), st: Sanne Rombouts NSRF 2012 6:00.70
LB 8+ Martijn Bot, Joep Kamphuis, Novan Pavlovic, Bram Warmenhoven, Zoran Gavric (Njord), Ewoud Havermans (Njord), Kees Luykx (Njord), Jaap Mannaerts (Njord), st: Maaike Arwert ARB 1998 6:04.69
DB 8+ Damesch '14: Caitlin van Essen, Savannah Schaap, Lisanne Dercksen, Esmee Timmers, Laura Zielman, Geke Hasperhoven (Saurus), Annemijn van Andel, Maaike Cortjens, st. Charissa Piccolo Martini 2014 6:45.17
B 4+ Alex Post, Jasper Iddink, Rinaldo Tromp, Max Eweg (Nereus), st: Renate Dikkeboom NSRF 1998 6:51.54
LB 4+ Ronald van der Steen, Koos Leeuw, Bas van Schooten, Wouter Pannekoek (Orca) st: Marlies de Ruiter NSRF 2000 7:05.38
DB 4+ Okeanos/Ster/De R. ARB 1997 7:36.91
B 2x

 

 

 

 

LB 2x Okeanos/Willem III ARB 1995 7:01.64
DB 2x

 

 

 

 

LDB 2x

 

 

 

 

Eerstejaars Records

Okeanos ploegen

Veld Namen Wedstrijd Jaar Tijd
H 8+ Zwaar 2007: Thijs Bosgoed, Mechiel Versluis, Frederik Broekhuijsen, Sietse van der Werf, Rens Alders, Wijnand Mulder, Derk Hoekert, Maarten van den Akker, st: Ae-Ri Noort NSRF 2007 5:46.18
LH 8+ Licht '09: Tom Hardam, Cornel Bruhl, Alexander Klaver, Timo Boon, Michiel Huisman, Gil Raven, Rommert Bergshoeff, Joost Rusche, st. Daniëlle Weij NSRF 2009 5:57.69
D 8+ Damesch 2013: Hanneke Wind, Fenna Wust, Amber von Gerhardt, Nicole Kerklaan, Sanne Douma, Marlies Kempen, Dafne de Boer, Jocelyn Spruit, st: Baukje Hooghiemstra Koninklijke 2013 6:30.85
H 4+ Zwaar 2000: Martijn van Straten, Erik-Jan Seeleman, Maarten van den Beld, Pasqual Lenior, st: Sandra Jansen NSRF 2000 6:37.10
LH 4+ Licht '16: Jorik Spijkerman, Mathijs Oggel, Thei Steenvoorden, Sam Rijkers, Sophie Buys ARB 2016 6:41.68
D 4+ Damesch '97: Rita Schoonhoven, Lizzy Brouwer, Nicolien Jurgens, Jolijn van Doorn ARB 1997 8:17.57
LDB 1x Aline Baggio ZRB 2005 8:18.32

Combinatie ploegen

Veld Namen Wedstrijd Jaar Tijd
H 8+ Okeanos: Wouter Koomen, Frans van Kreuningen, Jelle van de Berg, Merijn de Jong; Nereus: Wouter Boxsem, Bas van de Sande, Gabriel Molinari, Arjen Vreeke; S:Anne-Karine Arentshorst ARB/NK 2003 6:03.87
LH 8+ Martijn Bot, Joep Kamphuis, Novan Pavlovic, Bram Warmenhoven, Zoran Gavric (Njord), Ewoud Havermans (Njord), Kees Luykx (Njord), Jaap Mannaerts (Njord) st: Maaike Arwert Koninklijke 1998 6:00:77
D 8+ Rita Schoonhoven, Lizzy Brouwer, Nicolien Jurgens, Jolijn van Doorn, Proteus
 
ARB 1997 6:53.62
H 4+ Alex Post, Jasper Iddink, Rinaldo Tromp, Max Eweg (Nereus) NSRF 1998 6:51.54
LH 4+ Ronald van der Steen, Koos Leeuw, Bas van Schooten, Wouter Pannekoek (Orca) st: Marlies de Ruiter NSRF 2000 7:05.38
D 4+  

 

 

 

 

Okeanos REM Records

 

Okeanos Records en Eerstejaars Records op Concept II Roei ergometer

 

2000 meter

 

Okeanos Records

Heren Open klasse

Roel Braas

5:43.7

NKIR

2013

Heren Lichte klasse

Matty van Ewijk

6:13.7

KNRB-test

 

Dames Open klasse

Rianne Schoo

6:43.6

KNRB-test

2017

Dames Lichte klasse

Annelies Labots

7:14.0

OEK

2007

 

Eerstejaars Records

Heren Open klasse

Geert Jan Derksen

5:58.9

NKIR

1997

EJZ Acht

Zwaar 1995

6:30.40

NKIR

1995

Heren Lichte klasse

Marc Poliacu-Prosé

6:38.00

6 juni

2018

EJL Acht

Licht 2018

6:57.70

NKIR

2017

Dames Open klasse 

Rianne Schoo

7:06.0

OEK

2008

EJD Acht

Dames 2014

7:38.5

NKIR

2013

Dames Lichte klasse

Emma Huijben

7:40.2

OEK

2017

EJLD vier
Lichte dames 2018 7:50.1 NKIR 2017

 

 

6000 meter

 

Okeanos Records

Heren Open klasse

Roel Braas

18:27.2

Amstel Ergohead

2014 (december)

Heren Lichte klasse

Rinze Krol

20:29.8

Amstel Ergohead

2000

Dames Open klasse

?

?

?

?

Dames Lichte klasse

Annelies Labots

23:09.2

Amstel Ergohead

2006

 

Eerstejaars Records

Heren Open klasse

Maarten van den Beld

20:32.9

Amstel Ergohead

2000

EJZ Acht

?

?

?

?

Heren Lichte klasse

Frans Slats

Amstel Ergohead

21:56.9

 

2004

 

EJL Acht

?

?

?

?

Dames Open klasse

Francisca Kiezebrink

23:42.10

Amstel Ergohead

2004

EJD Acht

Dames 2004

?

Amstel Ergohead

2004

Dames Lichte klasse

?

?

?

?

 

20 Minuten (nieuwe Ergohead)

Heren Open klasse

Roel Braas

6443m, 1:33.1

Amstel Ergohead

2013

Nieuwe records, onjuistheden of onvolledigheden kunt u mailen naar de Wedstrijdcommissaris