Summer BBQ

21 augustus 2012 - door Milou - 1 reactie

Woensdag 22 augustus is het weer tijd voor de MFVU Summer BBQ. Samen met de nieuwe geneeskunde studenten gaan we barbecueën bij Okeanos. Kom ook gezellig mee eten en laat zien hoe leuk onze vereniging is! Laten we samen zoveel mogelijk nieuwe studenten enthousiast maken over het roeien en natuurlijk onze vereniging.

Voor €5,- heb je een lekker bordje eten met keuze uit verschillende salades en 3 stukken vlees (voor de vega’s is er natuurlijk een heerlijke vervanging).

Er komen 400 eerstejaarsstudenten BBQen en dit is dus ook een grote promoactiviteit. Alle hulp is nodig om deze BBQ tot een succes te maken! Hamburgers draaien, bootje sturen, stokbroodje snijden, promoten; vele handen maken licht werk. Dit kan natuurlijk prima voor en na de Wedstrijdroeien Kick Off.
Doe gezellig mee en schrijf je nu in voor de BBQ via Okeanos Events! http://www.okeanos.nl/drupal/node/3389 Dit kan tot woensdag 12.00u.

Samen kunnen we laten zien hoe leuk onze vereniging is!

Categorie: